top of page

YÖNETİCİ KOÇLUĞU

Günümüzde sahip olunması beklenen yönetsel beceriler konusunda ilerleme sağlamak isteyen, takımı tarafından saygı duyulan bir lider olmak, işlerini delege etmek, geri bildirim vermek, güçlü iletişim kurmak , ilgi çeken sunum yapmak gibi alanlarda kendini güçlendirmek isteyen yöneticiler için verilen koçluk hizmetidir

DÖNÜŞÜM KOÇLUĞU

Bir şirketin günümüzün rekabetçi koşullarına uyumunu sağlamak, kurumsal bir yapıya kavuşturarak sürekliliğini sağlamak ve ileriye dönük planlarını gerçekleştirebilmesine katkı sağlamayı ve şirketin potansiyelini geliştirmeyi  kapsayan koçluk hizmetidir.

Business Meeting

KARİYER KOÇLUĞU

Üniversite öğrencileri, yeni mezunlar veya iş hayatında doğru adımlar atmak isteyenler için  potansiyelini geliştirmeyi hedefleyen koçluk hizmetidir. Kendini ifade edebilme yeteneğini artırmak, yeteneklerini keşfetmek, mülakat yeteneklerini geliştirmek, sunum ve hitap becerisini kazanmak, kariyer yol haritasını hazırlamak isteyenler için uygun bir alandır.

Ozan, İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü, Makine Mühendisliği, Doktora Öğrencisi

"Alper Bey ile kısa bir zaman önce kariyer koçluğu ve mentorluk çalışmasına başladık. Bu süreç boyunca kendisinin profesyonel ve bilge yaklaşımı sayesinde,  kariyer hedeflerim açısından büyük bir farkındalık kazandım. Alper Bey kariyer koçluğu çalışması ile içinde bulunduğum olaylara ve olgulara bakış açımı değiştirmemi sağlayarak, psikolojik olarak da büyük bir rahatlık ve öz güven kazandırdı. Hedeflerimden uzaklaştığım noktaları direk göstermek yerine kendi kendime keşfetmemi sağladı. Alper Bey işini sevgi ile yapan ve gerçekten birikimini doğru aktaran birisi. Başladığımız noktadan bu zamana kadar kariyer yolculuğunda gösterdiğim büyük ilerleme, çalışmamız boyunca küçük ama çok önemli ve yerinde yapılan müdahaleler sayesinde oldu. Bazen hedeflerimiz doğrultusunda yürüdüğümüzü ve gereken her şeyi yaptığımızı düşünsek de bir şeyler yanlış gider. Böyle durumlarda Alper Bey ile yaptığımız çalışmalar sayesinde, farkındalığın önemini ve olayları doğru yorumlama konusundaki eksiklerimi keşfettim. Keşfetmenizi sağlayan ve size büyük bilgi birikimi ve tecrübesi ile her zaman destek olan birinin olması çok güzel bir his. Umarım kariyer yolculuğunda herkes böyle iyi bir profesyonel ile tanışır."

bottom of page